ISIKUANDMETE KAITSE

Konfidentsiaalsete andmete säilitamise kord

Kes me oleme
Bi-Info Koolitus MTÜ Koolituskeskus, reg. nr. 80370202, täiskasvanute koolituse korraldamine ja selle kohta teabe edastamine veebilehel veebidomeenil bi-info.ee. Meie veebikeskkond tagab teie isikuandmete privaatsuse internetis. Meile usaldatud andmete privaatsus on meie jaoks esmatähtis. Meie andmekaitsepõhimõtted vastavad ELi üldisele andmekaitse määrusele GDPR.

Milliseid isikuandmeid me kogume

Veebileht võib koguda külastajate isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

  • Interaktsioon ressursi kasutajaga.
  • Külastaja poolt nõutud teabe esitamine.
  • ressursi ulatusega seotud teenuste osutamine (koolitusele registreerimine, koolituse läbiviimine, taotluste esitamine rahastamis- ja/või sertifitseerimisasutustele jne).
  • Meie veebisaidi funktsionaalsuse parandamine.
  • osutatavate teenuste kvaliteedi parandamine.
  • Täiendavad toimingud on kirjeldatud allpool.


Kogutavad andmed võivad sisaldada järgmist teavet:

  • Eesnimi, perekonnanimi, isikukood, aadress, e-posti aadress ja muud andmed, mille külastaja on vabatahtlikult esitanud veebisaidil olevate registreerimisvormide kaudu.
  • Isikliku konto andmed juhul, kui külastaja on veebisaidil registreerunud.
  • Tehniliste protsesside, näiteks kontaktvormide, kommentaaride, küpsiste, analüüsiandmete jne abil saadud operatiivandmed.

Isikuandmeid töödeldakse ainult pärast teie selgesõnalise loa saamist. Andmete töötlemine toimub ELi ja Eesti õiguse raames.

Andmete edastamine kolmandatele organisatsioonidele
Teie andmeid võib edastada kolmandatele isikutele ainult teie nõusolekul. Me ei kontrolli andmete muutmist ega garanteeri, et nende poolt ei toimu kuritarvitusi väljaspool meie vastutusala.

Tehnilised andmed veebisaidi kasutamisel
Bi-info.ee veebilehe kasutamisel salvestatakse tehnilised andmed, nagu IP, külastuse aeg, brauseri seaded ja operatsioonisüsteem. See teave on anonüümne ja ei võimalda teid tuvastada.

Küpsiseid kasutatakse veebilehe mugavuse ja korrektse kuvamise tagamiseks. Saate oma brauseris nende seadeid muuta. Küpsistest keeldumine võib mõjutada veebisaidi funktsionaalsust.

Kui taotlete salasõna lähtestamist, on teie IP aadress märgitud lähtestamise e-kirjas.

Kolmanda osapoole teenuste poolt kasutatavad andmed
Sait sisaldab teenuseid, nagu Google Analytics, mis koguvad teavet iseseisvalt. Neid andmeid saab kasutada reklaami kohandamiseks. Teavet andmete kogumisest loobumise kohta leiate nende teenuste veebisaitidelt.

Välislingid
Meie veebisait võib sisaldada linke kolmandate osapoolte ressurssidele, mille eest me ei vastuta. Soovitame lugeda nende privaatsuspoliitikat.

Kommentaarid
Kui külastaja jätab veebilehel kommentaari/tagasiside või täidab küsimustiku/küsitluse, kogume me kommentaarivormis märgitud andmeid, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagentide andmeid rämpsposti tuvastamise eesmärgil. Kui jätate kommentaari, tagasiside või täidate küsimustiku/küsitluse, salvestatakse need andmed ja metaandmed määramata ajaks.

Meediafailid
Kui olete registreeritud kasutaja ja laadite veebilehele fotosid üles, võite vältida EXIF-metaandmetega piltide üleslaadimist, kuna need võivad sisaldada teie GPS-positsiooni. Külastajad saavad selle teabe kätte, laadides veebilehelt pilte alla.

Küpsis
Kui jätate meie veebisaidil kommentaari, võite lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi salvestamist küpsisesse. See on teie mugavuse huvides, et te ei peaks kommenteerides uuesti andmeid täitma. Neid küpsiseid säilitatakse üks aasta.

Kui teil on veebisaidil konto ja te logite sisse, seame ajutised küpsised, et teha kindlaks, kas teie brauser toetab küpsiseid, mis ei sisalda isikuandmeid ja mis kustutatakse, kui te sulgete oma brauseri.

Kontole sisselogimisel seame ka mõned küpsised, mis sisaldavad sisselogimise andmeid ja ekraani seadeid. Sisselogimisküpsiseid säilitatakse kaks päeva, ekraani seadete küpsiseid aasta. Kui valite suvandi “Pea mind meeles”, salvestatakse teie sisselogimise andmed kaks nädalat. Kui logite oma kontost välja, kustutatakse teie sisselogimisküpsised.

Sisseehitatud sisu teistelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklid võivad sisaldada varjatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne), selline sisu käitub samamoodi, kui külastaja külastaks teist veebisaiti.

Need saidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, rakendada täiendavat kolmandate osapoolte jälgimist ja jälgida teie suhtlemist sisseehitatud sisuga, sealhulgas jälgida suhtlemist, kui teil on konto ja olete sellele saidile sisse loginud.

Millised õigused teil on oma andmete suhtes

Te võite taotleda ka oma salvestatud andmete kustutamist; see ei hõlma andmeid, mida me peame säilitama haldus-, õigus- või turvaeesmärkidel.

Alaealiste andmed
Koolituskeskus pakub koolitust ainult täiskasvanutele, seega ei ole alaealiste andmete sihipärane kogumine ja säilitamine ette nähtud. Kui alaealised on kogemata või tahtlikult andnud Bi-Info Koolius MTÜ-le andmeid ilma vanemate või eestkostja nõusolekuta, võtke palun viivitamatult ühendust: bigkoolitus@gmail.com.

Kontakti võtmine administratsiooniga

Kõigi andmekaitsega seotud küsimuste puhul võtke palun ühendust:

E-posti teel: bigkoolitus@gmail.com
Telefoni teel: +372 507 36 42
Aadress: Vilmsi 47, Tallinn, Eesti, 10115

Kui te ei nõustu meie põhimõtetega, ärge kasutage meie veebilehte.