Õppekeskkond

Õppeklassid ja seadmed

Bi-Info Õppekeskuse auditooriumid asuvad Tallinnas aadressil Vilmsi 47. Kõik kasutatavad õpperuumid vastavad tervisekaitse ja ohutuse nõuetele, neis on hea valgustus, üldventilatsioon ja konditsioneerid. Klassid on erineva suurusega ja sõltuvalt suurusest arvestatud 10-25 õpilasest koosnevatele õppegruppidele.

Õppeklassid on varustatud kaasaegsete õppevahenditega (ekraan, dataprojektor, arvuti, tahvel jne). Õpperuumides on juurdepääs Internetti, Wi-Fi kasutamine õpilastele on tasuta.

Ka on olemas järgmised abiruumid pikemaks mugavamaks olemiseks Õppekeskuses: garderoob, tualetid, köögiblokk, kus on kohvimasin, soe ja külm vesi, mikrolaineahi toidu soojendamiseks, nõudepesumasin, nõud, kohvi- ja teetarbed. Võite kaasa tuua, hoida ja soojendada oma toitu, tellida seda või minna lõunale lähemasse ühistoitlustamise ettevõttesse või külastada toidukauplust.

Õppekeskus asub liftita hoone teisel korrusel. Liikumispuudega inimeste jaoks puudub spetsiaalne sissepääs, kuid teatud juhtudel võime koolitusel osaleda soovivatele isikutele korraldada kursused sobivamas kohas või kasutada online-õpet. Lahenduse leidmiseks võtke palun meiega ühendust.